BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya http://www.barisspot.com Mon, 05 Jan 2015 09:48:29 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.2.4 İkinci El Saat Alanlar http://www.barisspot.com/ikinci-el-saat-alanlar-satanlar/ http://www.barisspot.com/ikinci-el-saat-alanlar-satanlar/#comments 31 Dec 2014 14:47:18 +0000 http://barisspot.com/?p=1392           İkinci El Saat Alanlar BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 ( İkinci El Saat Alanlar Satanlar) firmamız Antalya'nın tüm ilçelerinde ve Kocaeli’de hizmet vermektedir. Yıllardır ikinci el alanında uzmanlaşıp kaliteli ve güvenilir imaj yaratarak müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız. Her çeşitte ikinci el eşyaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Her yaşa ve tarza uygun ürün yelpazemiz mevcuttur. […]

The post İkinci El Saat Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
          İkinci El Saat Alanlar

saat-mtp-1192e-7adf-2471BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 ( İkinci El Saat Alanlar Satanlar) firmamız Antalya'nın tüm ilçelerinde ve Kocaeli’de hizmet vermektedir. Yıllardır ikinci el alanında uzmanlaşıp kaliteli ve güvenilir imaj yaratarak müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız. Her çeşitte ikinci el eşyaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Her yaşa ve tarza uygun ürün yelpazemiz mevcuttur. Uzun zamandır değişikliğe ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Yada eksik olan birtakım eşyalarınız mı var? tüm bu sorulara uygun çözümler üretmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bilirsiniz ki sıfır bir eşya almak çok büyük maliyet gerektirir.Ve herzaman karlı bir yatırım olmayabilir. Sizde karlı yatırım yapmak istiyorsanız ve güvenilir alışveriş yapmak için doğru adres arıyorsanız firmamızı ziyaret edebilir veya tek bir telefonla Sizlere ulaşabilirsiniz. Öncelikle verdiğimiz hizmet çeşitleri şöyledir; Antika alım satım, ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya, ofis mobilyaları, ikinci el eşya alım, ikinci el eşya satışı, spot eşya ve elektronik eşya hizmetlerinden oluşur. Ürünlerimizde kesinlikle teknik arıza gibi durumlar bulunmaz. Bu tarz ürünleri değerlendirmek gibi durum söz konusu değildir. O yüzden değerlendirmeye alırken ürün incelenip onaylandıktan sonra satışını kabul etmekteyiz. Bunlar haricinde ikinci el saat satışı, yada elden çıkarmak istediğiniz saatleriniz varsa firmamız aracılığı ile karlı kazançlar elde edebilirsiniz, Kol saati, duvar saati, masa saati gibi her türde alım ve satışını yapmaktayız. Hediyelik eşya olarak satın alabileceğiniz yada evinizde kullanabileceğiniz her yaşa ve tarza uygun saat tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca çok tercih edilen antika eşyalar olarak saatler de tercih edilmektedir. Antika duvar saati,antika masa saati ve kol saati gibi çok değerli ve farklı hediyelik eşya arıyorsanız bu saatlerimizi tercih etmenizde fayda vardır. Her kişiye ve tarza uygun antika saatlerimiz, kişinin göz zevkine göre muhteşem seçenekleriyle, siz değerli müşterilerimize uygun fiyata sahip olabilme şansını vermektedir. Daha Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

The post İkinci El Saat Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/ikinci-el-saat-alanlar-satanlar/feed/ 0
Antalya Silivri İkinci El Satanlar http://www.barisspot.com/istanbul-silivri-ikinci-el-satanlar/ http://www.barisspot.com/istanbul-silivri-ikinci-el-satanlar/#comments Thu, 13 Nov 2014 10:07:27 +0000 http://barisspot.com/?p=1377                        Antalya Silivri İkinci El Satanlar  Antalya'nın ilçesinde yer alan Silivri Güllük 'te yer alır. Batısında Tekirdağ ili; Güneyinde Marmara Denizi; Kuzeyinde ve Batısında Çatalca; Güneydoğusunda Büyükçekmece yer alır.BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 adı altında açtığımız (Antalya Silivri İkinci El Satanlar) firmamız yıllardır sizlere hizmet vermekte […]

The post Antalya Silivri İkinci El Satanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
                       Antalya Silivri İkinci El Satanlar 

Silivri2Antalya'nın ilçesinde yer alan Silivri Güllük 'te yer alır. Batısında Tekirdağ ili; Güneyinde Marmara Denizi; Kuzeyinde ve Batısında Çatalca; Güneydoğusunda Büyükçekmece yer alır.BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 adı altında açtığımız (Antalya Silivri İkinci El Satanlar) firmamız yıllardır sizlere hizmet vermekte olup kurumsal adımızı sürdürmekten mutluluk duyuyoruz. Bilirsiniz ki ikinci el alım ve satım konusunda birçok hizmet veren firmalar vardır. Ancak bu işi kalite ve güvenilir alanda yapabilmek gerçekten dürüstlük ve kalite,uğraş gerektiren bir hizmettir. Çünkü başka birinin kullandığı ve sorunsuz olarak çalışabilen bir eşyayı bulmak her zaman kolay olmayabilir, Bu işi meslek olarak edinmiş büyük ve yaygın alanda hizmet veren firmalardan almanız her zaman daha doğru bir seçim olacaktır. Şahıstan alınan bir eşyanın güvenirliği her zaman garanti olmayabilir. Antalya'nın bütün ilçelerinde hizmet veren Silivri İkinci El Satanlar ve Alanlar olarak birleşimi sağlayıp ortaya karşılıklı bir güven çerçevesi oluşturuyoruz. Uzun zamandır değişikliğe ihtiyacınız mı var ? Fakat uygun bir fiyata ve şıklığa sahip bir eşyayı bulamıyor musunuz ? İkinci El diye tereddüt edipte alamadığınız eşyalar konusunda bize güvenebilirsiniz.Çünkü firmamız bu konuda oldukça titiz ve kaliteye düşkün bir firmadır.Asla sorunlu bir eşyayı ikinci el diye almak ve satmak gibi hizmetimiz olmadı.Firmamız bu konuda deneyimli ve titiz davranmaktadır.Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.Müşteri memnuniyeti demek firmamızın yıllardır bu hizmeti istikrarlı bir şekilde sürdürmesi anlamına gelir.Verdiğimiz hizmetler şöyledir; antika alım satım, ikinci el beyaz eşya, mobilya, ofis mobilyaları, ikinci el eşya alım, 2.el eşya satışı, spot eşya, elektronik ofis eşya,gibi alım ve satım hizmetleridir.Detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME  geçebilirsiniz.

The post Antalya Silivri İkinci El Satanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/istanbul-silivri-ikinci-el-satanlar/feed/ 0
Sarıyer İkinci El Alım ve Satım http://www.barisspot.com/sariyer-ikinci-el-alim-ve-satim/ http://www.barisspot.com/sariyer-ikinci-el-alim-ve-satim/#comments 12 Nov 2014 14:17:41 +0000 http://barisspot.com/?p=1367      Sarıyer İkinci El Alım Ve Satım Sarıyer Antalya İlçesinin Güllük 'te yer alır.Sarıyer İkinci El Alım ve Satım hizmetinde olan  firmamız yıllardır Sarıyer de hizmet vermektedir.Kurumsal bir firma olup yaygın bir kitleye hizmet vermekteyiz. Siz de güvenilir ve kaliteli bir firmadan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır kalite ve hizmetten ödün vermeksizin müşteri memnuniyetini en üst […]

The post Sarıyer İkinci El Alım ve Satım appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
     Sarıyer İkinci El Alım Ve Satım
Sarıyer İkinci El Eşya Spot Dünyası

Sarıyer İkinci El Eşya Spot Dünyası

Sarıyer Antalya İlçesinin Güllük 'te yer alır.Sarıyer İkinci El Alım ve Satım hizmetinde olan  firmamız yıllardır Sarıyer de hizmet vermektedir.Kurumsal bir firma olup yaygın bir kitleye hizmet vermekteyiz. Siz de güvenilir ve kaliteli bir firmadan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır kalite ve hizmetten ödün vermeksizin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti ve güvencesi bizim için birinci sırada yer alır. Bu kadar geniş alanda hizmet vermek oldukça uğraş ve sabır gerektiren bir iştir.Fakat bazı hususları göz önüne alarak zor olanı kolaya çevirebildiğimizi düşünüyoruz. Bu düşünceyi Pratik ve tecrübeli ekibimiz ve Doğru ve dürüst çalışma ilkesi anlayışımızla sağlıyoruz. Hizmetlerimizden şu şekilde bahsedebiliriz; Antika alım satım, ikinci el beyaz eşya, mobilya,ofis mobilyaları, ikinci el eşya alım, ikinci el eşya satışı, spot eşya,elektronik eşya gibi hizmet çeşitlerimiz mevcuttur.Elinizde bulundurduğunuz kullanmadığınız eşyalarınızı firmamız aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz olarak kapınıza kadar gelip eşyanızı alır ve şubemize teslim ederiz.Karşılıklı anlaşarak ta bir fiyat değeri yaratılır. Sarıyer BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 ( Sarıyer İkinci el alım ve satım) firmamızda verilen hizmetlerimiz  ücretsizdir. Sevdiklerinize manevi değeri yüksek hediyeler almak isteyebilirsinz. Tarihi anlamda bir anısı olan antika eşyaların hediyesi de oldukça değerli ve paha biçilemezdir. Her tarza ve yaşa uygun eşyalar bulabileceğiniz firmamızda bizleri ziyaret ederek fikir sahibi edinebilirsiniz.Detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz

 

The post Sarıyer İkinci El Alım ve Satım appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/sariyer-ikinci-el-alim-ve-satim/feed/ 0
Hurma İkinci El Alım Ve Satım http://www.barisspot.com/pendik-ikinci-el-alim-ve-satim/ http://www.barisspot.com/pendik-ikinci-el-alim-ve-satim/#comments Tue, 11 Nov 2014 11:54:25 +0000 http://barisspot.com/?p=1360                        Hurma İkinci El Alım Ve Satım Hurma Antalya'nın Batısında yer alır. Firmamız Hurma ilçesinde de hizmet vermektedir. Hurma İkinci El Alım ve Satım firmamız Antalya'nın bütün ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Kurumsal ve tecrübeli bir firma olup yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler şöyledir: Antika […]

The post Hurma İkinci El Alım Ve Satım appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
                       Hurma İkinci El Alım Ve Satım

Hurma BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Hurma Antalya'nın Batısında yer alır. Firmamız Hurma ilçesinde de hizmet vermektedir. Hurma İkinci El Alım ve Satım firmamız Antalya'nın bütün ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Kurumsal ve tecrübeli bir firma olup yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler şöyledir: Antika alım satım, ikinci el beyaz eşya, mobilya,ofis mobilyaları, ikinci el eşya alım, ikinci el eşya satışı, spot eşya, ikinci el elektronik eşya gibi satış ve alım hizmetlerimizden oluşmaktadır.İstanbul’da Güllük ve Üçgen Mh.ndaki ilçelerimiz haricinde Kocaeli’de de şubemiz bulunmaktadır. Yaşadığınız alanlardan sıkılıp değişiklik mi arıyorsunuz? Uzun zamandır yapmak isteyipte yapmayı ertelediğiniz değişikliklikler hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bilirsiniz ki sıfır bir eşya almak için her zaman hazırlıklı olamıyoruz yada komple bir değişiklik yapmak için çok yüksek fiyatlar gerekebiliyor. Bizde bu durumu ortadan kaldırmak adına müşterilerimizin getirdiği eşyaları kalite kontrolünü yaparak firmamızda satışa sunuyoruz. Eğer uygun olmayan bir durum varsa herhangi bir teknik arızası varsa kesinlikle kabul etmiyoruz. Bu açıdan hem firma güvenilirliğini sağlıyor hemde müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Pendik BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 adı altında geliştirdiğimiz ikinci el alım ve satım firmamız tecrübeli ekibimizle yaygın alanda hizmet vermekten sizlere mutluluk duyuyoruz. Her yaşa ve tarza uygun ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Ayrıca sevdiklerinize Antika eşya alabilir yada değerlendirmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME geçebilir aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Antalya Üçgen ikinci el      Antalya Üçgen ikinci el

Merkez: Kadir Has Cad. No:2 Küçükyalı/İstanbul

7/24 Ulaşım Tel: 0541 366 83 63 -  0 (532) 632 38 50

E-Posta:  info@barisspot.com

 

The post Hurma İkinci El Alım Ve Satım appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/pendik-ikinci-el-alim-ve-satim/feed/ 0
Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar http://www.barisspot.com/umraniye-ikinci-el-alim-satim/ http://www.barisspot.com/umraniye-ikinci-el-alim-satim/#comments 05 Nov 2014 13:29:04 +0000 http://barisspot.com/?p=1330 Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar Güllük semti Antalya'nın en kalabalık semtlerinden birtanesir.Muratpaşa İlçesinde Yer alır.BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 adı altında oluşan firmamızı birde bu ilçe de faaliyetlerine devam etmektedir. BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 sektöründe Uzun yıllardır da sizlere kalite,ve müşteri memnuniyeti sorumluluğu adı altında hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Öncelikle firma bünyesi ve çalışanlar olarak, Soğuksu ikinci […]

The post Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar

Soğuksu BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Güllük semti Antalya'nın en kalabalık semtlerinden birtanesir.Muratpaşa İlçesinde Yer alır.BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 adı altında oluşan firmamızı birde bu ilçe de faaliyetlerine devam etmektedir. BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 sektöründe Uzun yıllardır da sizlere kalite,ve müşteri memnuniyeti sorumluluğu adı altında hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Öncelikle firma bünyesi ve çalışanlar olarak, Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar hizmeti adı altında sizlere sunduğumuz herşey güven,kalite,sorumluluk ve saygı çerçevesinden oluşmaktadır.Bu hizmetler; Alım ve satım olarak iki isimden oluşur..Eğer ihtiyacınız olan herhangi bir eşyayı satın almak isterseniz bütçenize uygun fiyat imkanlarıyla bu eşyalara sahip olabilirsiniz.Bu eşyalar ;Antikalar,beyaz eşya,bilgisayar,elektronik,ofis malzemeleri ve mobilya…gibi birçok eşyadan oluşmaktadır.Her tarza,kişiye ve yaşa uygun ürün çeşitlerimiz mevcuttur.Hediyelik eşya olarakta antika eşyalarımızdan faydalanabilirsiniz.Sevdiklerinize götürebileceğiniz,oldukça şık ve modern olup,sizlere geçmişte yaşanmışlıkları hatırlatan güzel bir eşyayı da hediyelik olarak alabilirsiniz.Alım hizmetlerimizde şu şekilde olmaktadır; Elden çıkarmak istediğiniz kullanmadığınız,yada değerlendirmek istediğiniz herhangi bir eşyayı firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz. Yada aynı eşyalarınızdan sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsanız siz hiçbir zahmette bulunmadan firmamız evinizden eşyanızı ücretsiz olarak alıp müşterilere sunumunu yapmaktadır..Herkesin kolaylıkla sahip olabileceği her tarzda kişiye uygun eşya çeşidimiz mevcuttur,yani çalışan öğrenci,emekli farketmeden kişilerin bütçesine uygun eşyalarımız bulunmaktadır.Kurumsal firma kişiliğimizle Soğuksu ve Antalya'nın hemen hemen bütün ilçelerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve araştırabileceğiniz web sitemiz mevcuttur.Sizlere bir telefon kadar yakınız.. Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar ihtiyaçlarınız için bize İLETİŞİM sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

The post Antalya'da İkinci El Eşya Alanlar ve 2. El büro Mobilya Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/umraniye-ikinci-el-alim-satim/feed/ 0
Antalya Dokuma 2.El Eşya Alanlar http://www.barisspot.com/istanbul-esenyurt-2-el-esya-alanlar/ http://www.barisspot.com/istanbul-esenyurt-2-el-esya-alanlar/#comments 05 Nov 2014 10:00:49 +0000 http://barisspot.com/?p=1328   Dokuma 2.El Eşya Alanlar Satanlar Dokuma Antalya'nın Güllük 'te bulunmaktadır.Batısında Büyükçekmece; doğusunda Avcılar; güneyinde Beylikdüzü; Kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy ile komşudur Antalya'nın Dokuma ilçesinde BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 olarak firmamız müşterilerimize alım ve satım konusunda hizmet vermektedir. Her türlü ihiyaca yönelik geliştirdiğimiz firmamızla sizlere profesyonel anlamda hizmet etmekteyiz.Beğendiğiniz yada gerekli gördüğünüz herhangi bir eşyayı […]

The post Antalya Dokuma 2.El Eşya Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
 

Lara 2.el eşya alanlar

Dokuma 2.El Eşya Alanlar Satanlar

Dokuma Antalya'nın Güllük 'te bulunmaktadır.Batısında Büyükçekmece; doğusunda Avcılar; güneyinde Beylikdüzü; Kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy ile komşudur

Antalya'nın Dokuma ilçesinde BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 olarak firmamız müşterilerimize alım ve satım konusunda hizmet vermektedir. Her türlü ihiyaca yönelik geliştirdiğimiz firmamızla sizlere profesyonel anlamda hizmet etmekteyiz.Beğendiğiniz yada gerekli gördüğünüz herhangi bir eşyayı satın alıp çok uygun fiyatlarla evinizde yer edebilirsiniz. Yada bulunduğunuz ortamda iş ofis vb.yerlerde değişikliğe ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Dokuma 2.El Eşya Alanlar ve Satanlar arasında Firmamız Satış konusunda hizmet verdiği gibi alım hizmetini de aynı titizlik ve özenle sürdürmektedir.Her kesime ve yaşa uygun ürün çeşidimizin olması sebebiyle istediğiniz bir eşyayı kolaylıkla bulabilirsiniz.Hem güzel hem şık bir ortama kim sahip olmak istemez ki ? Tabi burda önemli olan bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlarla sahip olabilmek.İster çalışan ister emekli yada öğrenci farketmeden herkesin sahip olabileceği modern tasarımlara bize ulaşarak sahip olabilirsiniz.Sosyal,modern,çevresel eksiklikleriniz olabilir ve yeniliğe adım atma ihtiyacı hissedebilirsiniz.Yada uzun zamandır gözünüzde büyütüp birtürlü değişime adım atamadınız.Size bi telefon kadar yakın ve hizmetimizi alım sonrasında size yardımcı olabilecek düzeyde çalışmaktayız.Değerlendirmek istediğiniz yada görmekten sıkıldığınız eşyanızı karşılıklı bir fiyat değeri yaratıp  memnuniyet sağladığımız takdirde alım sonrası hizmetimizi gerçekleştirir ve müşterlerimize gerekli sunumu yapar sizin satışınızı gerçekleştiririz.

Antalya'nın sadece Dokuma ilçesinde değil hemen hemen bütün ilçelerimizde firmamız bulunmaktadır.Bu sebeple bulunduğumuz ortamı  merak ederseniz ziyaretimize gelip görebilirsiniz.Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir yada bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.  İkinci el Eşya Alım Satım ihtiyaçlarınız için Buradan bize ulaşın.

 

The post Antalya Dokuma 2.El Eşya Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/istanbul-esenyurt-2-el-esya-alanlar/feed/ 0
Lara 2.El Eşya Alanlar Satanlar http://www.barisspot.com/avcilar-2-el-esya-alanlar/ http://www.barisspot.com/avcilar-2-el-esya-alanlar/#comments Tue, 04 Nov 2014 15:46:04 +0000 http://barisspot.com/?p=1321 Lara 2.El Eşya Alanlar Avcılar,İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Sanayi ve ticaret,ilçenin gelişmiş unsurlarından birtanesidir. Bu nedenle  çalışan nüfusuda fazladır.Sanayi ve ticaretin gelişmesi sebebiyle insanların ekonomik ihtiyaçlarıda önem taşımaktadır .Lara 2.el eşya alanlar ve satanlar arasında yer alan firmamız, gerek ticaret gerekse insanların özel yaşamına hitap etmektedir. İş hayatınızda biraz değişiklik mi istiyorsunuz ? Yada evinizde […]

The post Lara 2.El Eşya Alanlar Satanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
Lara 2.El Eşya Alanlar

Lara 2.el eşya alanlar

Avcılar,İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Sanayi ve ticaret,ilçenin gelişmiş unsurlarından birtanesidir.

Bu nedenle  çalışan nüfusuda fazladır.Sanayi ve ticaretin gelişmesi sebebiyle insanların ekonomik ihtiyaçlarıda önem taşımaktadır .Lara 2.el eşya alanlar ve satanlar arasında yer alan firmamızgerek ticaret gerekse insanların özel yaşamına hitap etmektedir.

İş hayatınızda biraz değişiklik mi istiyorsunuz ? Yada evinizde ufak değişiklikler yaparak uygun bi bütçeyle eşya mı sahip olmak istiyorsunuz ?  İşte bütün bu cevaplarınıza hizmet etmek için burdayız.Günün büyük bi kısmını evinizde yada işyerinizde geçiriyorsunuz,ortama biraz ışık biraz enerji katmayı istersiniz öyle değil mi ? Bunu farklı tasarımlardan oluşan eşyalarla oluşturabilirsiniz.Yada geçmişi çok eski tarihlere dayanan özel antika eşyalara sahip olarak yapabilirsiniz.

Kısacası kişinin tarzına ve zevkine yönelik her yaş gruptaki insanların bulabileceği tüm ev ,bahçe,mobilya,büro,beyaz eşya,Antalya'da İkinci el Elektronik Ürünler,cafe restaurant ürünleri,antika ,bilgisayar teknolojik ürünlere bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.Ayrıca aldığınız bir eşyada teknik bi problemle karşılaşırsanız satış sonrası müşteri memnuniyeti de sağlamaktayız,Çünkü kurumsal bir firma olarak hizmetimiz sadece satışla sınırlı kalmamakla birlikte satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için önemlidir.Elden çıkarmak istediğiniz yada değerlendirip maddi bir kazanç elde etmek istediğiniz eşyayı ücretsiz olarak firma personeli görür ve fiyat değerlendirmesi yapar,herhangi bi teknik problem olmadığı sürece firmamız ürününüzü güvence altında tutup,diğer müşterilere sunumunu yapar.Detaylı bilgi için     Sizlere İkinci el Spot Dünyası anasayfasından diğer hizmet ve ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

 

Lara 2.el eşya

 

 

The post Lara 2.El Eşya Alanlar Satanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/avcilar-2-el-esya-alanlar/feed/ 0
Antalya Güllük 2.El Eşya Alanlar http://www.barisspot.com/istanbul-beylukduzu-2-el-esya-alanlar/ http://www.barisspot.com/istanbul-beylukduzu-2-el-esya-alanlar/#comments Tue, 04 Nov 2014 12:27:19 +0000 http://barisspot.com/?p=1316 Antalya Güllük 2.El Eşya Alanlar Beylikdüzü, Antalya'nın batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır.Güllük modern kentleşme açısından oldukça gelişmiş ve bu anlamda popüleritesini arttırmış lüks konut yapılaşmanın bulunduğu zengin ve modern bir ilçedir.Ayrıca çarpık kentleşmenin tabusunu yıkabilmiş nadir ilçelerden birtanesidir. Bu kentimize Güllük kentide diyebiliriz.Toplu konut projesinde kendine yer […]

The post Antalya Güllük 2.El Eşya Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
Antalya Güllük 2.El Eşya Alanlar

Güllük ikinci el

Beylikdüzü, Antalya'nın batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır.Güllük modern kentleşme açısından oldukça gelişmiş ve bu anlamda popüleritesini arttırmış lüks konut yapılaşmanın bulunduğu zengin ve modern bir ilçedir.Ayrıca çarpık kentleşmenin tabusunu yıkabilmiş nadir ilçelerden birtanesidir.

Bu kentimize Güllük kentide diyebiliriz.Toplu konut projesinde kendine yer edinmiş bir ilçede; BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 hizmeti oldukça önemlidir diye düşünüyoruz.ve bu anlamda insanlara gerekli olan hizmeti sağlıyoruz.

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 şubemizde,her kesime hitap eden eşyalar bulunmaktadır..İster aile ister öğrenci demeden kişinin ekonomik,sosyal,çevresel ve yapısal ihtiyaçlarını içeren ve aynı zamanda her bütçeye uygun ikinci el eşya alım ve satım hizmeti sunmaktayız.

Bu hizmetler ; ev bahçe mobilya,ofis,beyaz eşya,Antalya'da İkinci el Elektronik Ürünler,cafe restaurant ürünleri,antika ürünler,bilgisayar ürünleri gibi çeşitli ihtiyaçların hizmetini vermekteyiz..

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 olarak Antalya Güllük 2.El Eşya Alanlar ve Satanlar arasında tecrübemizle  Evinizde ofisinizde kullanmadığınız yada değerlendirmek istediğiniz eşyaları şubemiz aracılığıyla satım işlemini gerçekleştiririz.Eşya üzerinde gerekli olan fiyat değerlendirmesi yapılıp,karşılıklı görüşülerek bir fiyat değeri belirlenir.

Sizin için çok değerli antika eşyalarınız olabilir.Bilirsiniz ki antika eşyanın maddi yönden çok manevi değeri vardır ve bu yüzden fiyat değerlendirmesi,üzerine kat kat konularak farklı bi şekilde değer yaratılır.Sizde bu konuda yardım almak isterseniz hiçbir hizmet ücreti almadan  işleminizi gerçekleştiririz. Alım-satım hizmetlerimiz sadece Beylikdüzünde değil Antalya'nın hemen hemen bütün ilçelerinde bu hizmeti sunmaktayız.Bu nedenle tecrübeli ve kurumsal firma kimliğimizle sizlere en iyi şekilde hizmeti sunmaya hazırız.

Güllük 2.el eşya alanlar

 

 

 

 

 

 

The post Antalya Güllük 2.El Eşya Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/istanbul-beylukduzu-2-el-esya-alanlar/feed/ 0
Antalya İkinci El Beyaz Eşya ve Klima Alanlar http://www.barisspot.com/istanbul-ikinci-el-aksesuar-alanlar/ http://www.barisspot.com/istanbul-ikinci-el-aksesuar-alanlar/#comments Tue, 09 Sep 2014 16:28:01 +0000 http://barisspot.com/?p=1180                    Antalya İkinci El Beyaz Eşya ve Klima Alanlar Hemen hemen herkes için evlerinin estetik görünümü son derece önem taşımaktadır. Özellikle de şık ve güzel bir yaşam alanına sahip olmak erkeklerin olmasa da bayanların en büyük isteklerinden bir tanesidir. Bunun içinde gün içerisinde boş bulunan her vakitte mağazalara gidilerek evlere […]

The post Antalya İkinci El Beyaz Eşya ve Klima Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
                   Antalya İkinci El Beyaz Eşya ve Klima Alanlar

Hemen hemen herkes için evlerinin estetik görünümü son derece önem taşımaktadır. Özellikle de şık ve güzel bir yaşam alanına sahip olmak erkeklerin olmasa da bayanların en büyük isteklerinden bir tanesidir. Bunun içinde gün içerisinde boş bulunan her vakitte mağazalara gidilerek evlere İkinci El Aksesuar alınmaktadır. Bu sayede de evlerin olduğundan daha da şık görünmesi sağlanmaktadır.

Ev aksesuarları günümüzde birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle de evlerinden farklı bir akım yaratmayı seven birçok kişinin ilk tercihlerinden bir tanesi ev aksesuarları oluyor. Mobilya ve aksesuar üreticileri de tüketicilerin bu ihtiyaçlarına cevap verebilmek için farklı tasarımlara sahip aksesuarlara imza atıyorlar. Bir aksesuar mağazasına girdiğiniz zaman bunu sizde görebilirsiniz.

ev aksesuarlarıEğer dekorasyon konusunda yeteri kadar bilginiz varsa bu durumda hangi aksesuarları seçecek olursanız olun evinizde yeni bir akım yaratmayı başaracaksınız. Bunun yanı sıra farklı mobilyalar kullanarak evinizin her köşesine farklı bir hava katacaksınız.

Ev aksesuarlarının en önemli kısmı girdikleri her ortamı farklı bir görünüme kavuşturmaları ve ortamda farklı bir havanın hakim olmasını sağlamalarıdır. Örneğin, klasik görünümden hoşlanan birisiniz. Bu durumda yapmanız gereken klasikliği üzerinde barındıran Ev Aksesuarları tercih etmek olacaktır. Bu aksesuarlar sayesinde kısa sürede evinizin görünüşünü değiştirebilecek ve klasik bir görüntüye kavuşturabileceksiniz. Aynı şey modern ev aksesuarları içinde geçerlidir. Eğer evinizin görünüşünü modernleştirmek istiyorsanız o zamanda modern ev aksesuarlarını tercih etmelisiniz. Seçimleriniz sonrasında evinizin görünüşünü de değiştirmiş olacaksınız.

İkinci El Aksesuar,Ev aksesuarları birçok farklı eşyadan oluşabilir. Bunlar arasında mobilyalar, küçük süs eşyaları, perdeler, kanepeler, sehpalar, orta sehpalar ve daha aklınıza gelebilecek onlarca şey yer almaktadır. Sizin yapmanız gereken bu aksesuarlar arasına seçiminizi yapmaktır. Ancak seçim yaparken evinizde nasıl bir havanın hakim olmasını istiyorsanız buna uygun bir seçim yapmanız daha iyi olacaktır. Bu sayede size hep hayalini kurduğunuz ancak bir türlü sahip olamadığınız eve sahip olacaksınız. Sizde tüm bunlar ve daha fazlası için hemen bir aksesuar mağazasına gitmeli ya da internet üzerinden siparişlerinizi vermelisiniz. Bu sayede evinizin görünüşünü kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşturacaksınız.

İkinci El ev Aksesuarları almak veya satmak için firmamız Antalya ve çevresi BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Kullanmadığınız ve değerlendirmek istediğiniz tüm ev ve ofis aksesuarları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el eşya alanlar denince aklan gelen güvenilir nadir firmalardan olan firmamız alırken yüksek, satarken düşük fiyat politikasıyla sizlere her zaman en iyi hizmeti adresinizde vermektedir.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçiniz.

 

The post Antalya İkinci El Beyaz Eşya ve Klima Alanlar appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/istanbul-ikinci-el-aksesuar-alanlar/feed/ 0
İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 http://www.barisspot.com/ikinci-el-yemek-odasi-alanlar/ http://www.barisspot.com/ikinci-el-yemek-odasi-alanlar/#comments Tue, 09 Sep 2014 15:43:08 +0000 http://barisspot.com/?p=1179 İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 Alımı ve Satımı Yapılır   Modaya göre her yıl modern yemek odası takımlarının da rengi, malzemesi, modeli değişmektedir. Yemek odaları genellikle beyaz üretilmektedir. Ve üzerine işlemeler yapılmaktadır. Çağdaş tasarım sandalyeleri ile uyumlu takım oluşturur. Herkes yemek odasının göz alıcı olmasını ister. Yemek odasının şık olmasını herkesin hayranlıkla bakmasını isteriz. Yemek odaları […]

The post İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 Alımı ve Satımı Yapılır

 

Modaya göre her yıl modern yemek odası takımlarının da rengi, malzemesi, modeli değişmektedir. Yemek odaları genellikle beyaz üretilmektedir. Ve üzerine işlemeler yapılmaktadır. Çağdaş tasarım sandalyeleri ile uyumlu takım oluşturur. Herkes yemek odasının göz alıcı olmasını ister. Yemek odasının şık olmasını herkesin hayranlıkla bakmasını isteriz. Yemek odaları misafirlerimize de ağırladığımız odalardır. Bu yüzden şıklığına diğer odalardan daha fazla önem vermeliyiz. Hayatımızın büyük kısmını evimizde geçirmekteyiz.

 

İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 takımıİşten eve geldiğimizde keyifli bir akşam yemeği için yemek odasına geçiyoruz. Eşimiz ve çocuklarımızla birlikte güzel bir yemek yeme amacıyla geçtiğimiz bu odanın eşyaları oldukça önem taşımaktadır.Yemek odaları sırf sizin için değil evinize gelen misafirlerinizi ağırlamak için de en önemli odalardan biridir. Bu yüzden yemek odanızdaki eşyaları alırken özenle seçim yapmalısınız.Yemek odanızı tasarlarken her şeyden önce kendinizin ve misafirlerinizin rahatlıkla yemeklerini yiyebileceği geniş ve konforlu bir yemek masası seçmeniz gerekmektedir.Yemek odası seçerken konuklarınızın ve sizin rahat edebileceği sandalyeleri seçmeniz gerekir. Yemek masasını odamızın ortasına koymak genellikle daha iyidir. Odamız için gerekli başka bir mobilya ise vitrindir. Vitrinimizi de ayarladıktan sonra bir aynalı şifonyer ile odanızı zenginleştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak koyacağınız şifonyerinizin üzerine içerisinde süs çiçeklerinin bulunduğu vazolardan yerleştirerek estetik bir görünüm verebilirsiniz. Misafirlerinizin ve kendi göz zevkinizi doldurmak için yemek odanız için gerekli olan bir diğer aksesuar ise tablolardır. Güzel figürlere sahip birkaç tabloyu odanızın dikkat çekici köşelerine asabilirsiniz. Bu da odanızın göze daha canlı gelmesini neden olacaktır.

Emek verip hazırladığınız yemek odanızda hiç bir detayın atlanmamasına özen gösteriniz. Odanızdaki aydınlatma ve perdelere değinmek gerekirse; yemek odanız için göz yormayan bir ışıklandırma yapmanız en doğru tercih olacaktır. Yemek masasının üzerinde konumlanacak şekilde avize kullanılabileceği bu gibi odanızın dört bir tarafında bulunacak tekli lambalar da aydınlatma için yeterli olacaktır.

İhtiyaçlarınızı karşılarken detaylı bir araştırma yapıp ona göre satın almanızda yarar vardır. Bunların arasından evinizin dizaynına en müsait olanını seçmeniz gerekmektedir. Renk ve şekilde uyumlu seçimler yapmanız yemek odalarınızın daha şık görünmesini sağlayacaktır

Antalya BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 Olarak elinizde kullanılır durumda bulunan tüm yemek odası takımları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 takımlarınız tarafımızdan yerinde görülür ve en uygun koşullarda adresinizden alımı yapılır.

Eviniz için bir yemek odası takımı ihtiyacınız varsa firmamız sizlere tertemiz, az kullanılmış yemek odası takımlarını çok uygun maliyet ve fiyatlarla direk adresinize teslim şeklinde ulaştırır ve temin eder.

Detaylı bilgi için İkinci El Eşya Alım Satım ofisimizden bize ulaşabilir veya aşağıdaki telefon numaralarından direk iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Üçgen ikinci el               Antalya Güllük 2. el

 

The post İkinci el Yemek Odası Alanlar Antalya 0541 967 39 86 appeared first on BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 | Kullanılmış Eşya | 2. El Beyaz Eşya.

]]>
http://www.barisspot.com/ikinci-el-yemek-odasi-alanlar/feed/ 0