Antalya ikinci el bahçe mobilya ve dekorasyon ürünleri alım satım

2. el spot dünyamızda bahçeniz için aradığınız her şeyi mağazamızda bulabilmeniz mümkündür. Elimizdeki çok çeşitli bahçe mobilya ve eşyaları arasında size uygun olanını bulabilirsiniz. Antalya ikinci el bahçe mobilya ve eşyaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sandalyesiz bir bahçe bahçe değildir.  Birbirinden farklı çeşit çeşit sandalyelerimiz arasından bahçenize en uygununu seçebilirsiniz. Sandalyeleriniz içinde birbirinden şık minderlerimizi  görmenizi tavsiye ederiz. Bahçenize tamamen farklı hava katmak istiyorsanız minder olmazsa olmazdır.

ev-bahceBahçe salıncakları bahçenizin olmazsa olmazıdır. Salıncakta sallanırken kitap okumanın keyfi paha biçilemez. Çocuklarınızda salıncakta çok keyifli zamanlar geçirecektir. Mağazamızda birbirinden güzel bahçe salıncaklarını görmeniz mümkündür.

Bahçenizde daha doğal bir görünüm istiyorsanız hasır takımlarımız tam size göre. Kendinizi tamamen doğanın içinde hissedeceğiniz bu hasır takımlarımız sizi yoğun şehir hayatından bir nebzede olsa doğal hayata götürecektir.

Mağazamızda bulunan bin bir çeşit bahçe süsleriyle bahçenize harika görünüm katabilirsiniz. Güneş enerjisiyle çalışan bahçe lambaları bahçenizi çok dikkat çekici bir hale getirebilir.

Bahçe Mobilyası, Puflar,  Tente, Bahçe Salıncağı, Minder, Balkon Mobilyaları, Ahşap Mobilya, Bambu, Doğal Rattan ve Sentetik Rattan, Hamak, Salıncak, Şezlong, Şemsiye gibi çeşitli ürünlerimiz mevcuttur.  Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya'nın her bölgesinden adresinizden alınır ve teslim yapılır. Elimizde ki stoklarda 0 ürünler ve 2. el ürünler mevcuttur. Bahçenize yeni bir görünüm katmak istiyorsanız mağazamıza bekleriz.