İkinci El Patron Takımları

Patron odası takımları, genellikle makam ve rütbe sahibi kişiler için olan takımlardır. Bu odaların dizaynında ki en önemli etken patronun daha sert daha resmi bir mizacı olduğundan dolayı  daha sade ve resmi  bir ortam olması gereklidir. Çalışanlardan farklı dizaynda ve tasarımda  takımlara veya nobilyalara  sahip olması gerekmektedir. Takımların en önemli parçası da aslında patronun kullanacağı koltuktur. Bu koltuk diğer koltuklardan daha yüksek seviyede olmalıdır ve bu patronun bir nebze üst rütbe olduğunu göstermesi gerekmektedir. Koltukta daha ağır dizaynlar tercih edilmelidir. Mesela koltuk normal bir kumaştan olması yerine deri bir kumaş seçilmeli ve patronun ağırlığını göstermesi gerekmektedir. Bundan dolayı da patronun koltuklarda hafif de olsa biraz ezici üstünlüğü olması gerekmektedir ve zaten birçok makam sahibi insanda da bu durum böyledir. Gelen misafirin en azından psikolojik olarak karşısındaki bireyin üstünlüğünü kabul etmesini sağlamaktadır.  Patron odası takımları oluşturulurken koltuğun verdiği ağırlığa göre daha klasik mobilyalar, daha ağır mobilyalar tercih edilmelidir.
Bu tercihler yapılırken makamın ağırlığını gösterecek daha çok koyu renk ağırlıklı mobilyalar tercih edilir.
Örneğin deri koltuklar, koyu kahverengi bir ağır masa ve aynı şekilde koyu renkli sehpalar ve  misafir koltukları bulunmaktadır.
Bu odalar hazırlanırken daha çok  modern ürünler ve cilalı  ürünlere yönelmek gerekmektedir. Patron odası takımları için klasik mobilyalarda daha çok maun,  ceviz gibi malzemelerden yapılmış ürünler kullanılır.

2.el ofis mobilyasıPatron takımı almadan önce mutlaka 2. el spot dünyamızı ziyaret etmelisiniz. Çünkü ihtiyacınız olan her şey uygun fiyata mağazamızda mevcuttur. ikinci el patron takimlari için Antalya'nın her bölgesinden bizi arayabilirsiniz. Satın aldığınız takımlar adresinize özenle teslim edilir.

 

 

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@barisspot.com

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@barisspot.com