ikinci el yazici

Elektronik ortamdaki grafik ya da metinleri bir kağıt üzerine işleyen ayazıcılete yazıcı denir. Çoğu yazıcı bilgisayara yazıcı kablosu veya USB ile bağlanır. Bazı yazıcılar direk olarak hafıza kartından, fotoğraf makinasından ve tarayıcıdan çıktı alabilirler. Modern yazıcıların çoğu faks çekme, tarama ve fotokopi çekme gibi özellikleri içeren çok fonksiyonlu makinalardır. Her evin olmazsa olmazı olan bu yazıcılar hayatınız bir çok yönden kolaylaştırır. Hele öğrenci iseniz veya çocuğunuz öğrenci ise yazıcı olmadan işiniz bi hayli güçtür. Biz, sizin hayatınızı kolaylaştırmak için çok uygun fiyata yazıcı satıyoruz.  Aynı zamanda ikinci el yazici alımı da yapıyoruz. Eğer yazıcı almak için başka yere giderseniz bir hayli pişman olursunuz.

Aradığınız tüm yazıcı ve printer Modellerini, en uygun ödeme seçenekleri ile en ucuz fiyatlarla Türkiye’nin en büyük 2.el spot mağazasında sizleri bekliyor.

Dilerseniz diğer ikinci el elektronik eşya için BURAYI tıklayabilir  yada Beyaz Eşya sayfası için buradan giriş yapabilirsiniz

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@barisspot.com

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@barisspot.com