İkinci el eşya sektöründe gün geçtikçe bir canlılık söz konusu bu nedenle sektöre  farklı bir bakış açısı getiren firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için a dan z ye ihtiyacınız olan tüm ev,antika,ofis,cafe eşyalarınızı yerinde gelip inceliyor ve nakit olarak alıyoruz.

Günümüzde bazı kesimlerin alım durumu çok iyi olmadığı için veya çeşitli sebeplerden dolayı daha çok sıfır eşya yerine az kullanılmış eşyalar tercih edilmektedir.

İkinci el eşya satışı ve alışı çok mantıklı ve ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli ve uygun yeri bulmak da ayrı bir önem taşımaktadır.

koltukdosemeTam bu noktada alınacak eşyalar iyi kontrol etmeli ve sağlamlığından emin olunmalıdır. Çünkü  eğer ikinci el eşya alıyorsanız zaten  bütçenizi düşünerek o eşyayı gerçekten faydalı olması için alıyorsunuz. Bizler de bunun farkında olarak en iyi şekilde, dayanıklı,kaliteli ve uzun ömürlü eşyaları sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Eskiden bugünlere  kadar gelen tecrübe ve deneyimli kadromuzu sürekli genişletip yenileyerek siz değerli müşterilerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli hizmet en uygun fiyat prensibiyle yola çıkan firmamızı sürekli gelişen teknoloji standartlarına uygun olarak yeniliyoruz.Sizde kaliteli ve uygun fiyatlarla eşya alıp satmak istiyorsanız lütfen bize ulaşınız.

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@barisspot.com

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@barisspot.com