Güllük ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR ve Telefon Numaraları

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 olarak uzun yıllardır Antalya ve çevresi bir çok ikinci el alım satım ve değerlendirme hizmetinde bulunduk. Çeşitli neden ve ihtiyaçlardan dolayı sık sık eski kullanılmış eşyalar ve cisimlerin satılması ve ya alınması ihtiyacı günümüz için kabul edilemeyecek bir gerçektir. Vatandaşlar evlerindeki eşyaları bir çok farklı nedenden dolayı değişmek isteyebilirler. Yeni eşyalar ile değişmek isteyebilirler ki bu eski eşyalarının çok fazla kullanılmış veya deforme olduğu için oluşan bir ihtiyaç değildir. Yılların vermiş olduğu tecrübemize dayanarak bu durumu ve avantajlarını size şu şekilde açıklayabiliriz. Hizmet verdiğimiz yıllar süresince bir çok defa bir çok vatandaşımızın neredeyse hiç kullanılmamış durumdaki eşyalarını almak ve satmak durumunda bulunduk. Evde dekorasyon değişikliği ve yeni eve taşınma gibi durumlarda bir çok kişi artık evin dekor ve yapısına uygun eşyaları tercih etmektedir. Hatta mevcut kullandıkları eşyalar yeni bile olsa artık eşyaların ve evin uyumu bir çok yeni gibi eşyanın atıl duruma düşmesine neden olmaktadır. İşte böyle durumlarda atıl vaziyetteki, kullanılabilir durumda olan tüm eşyalarınızı ikinci el olarak Sizlere vererek hem değerlendirebilir hem de yer ve taşıma yükünden kurtulabilirsiniz.  Üstelik İkini el alım konusunda her zaman eşyaların değerini en üst tavan fiyattan vermeye çalışmaktayız.

Firmamız ikinci el mobilya alım satımına büyük önem vermektedir. Firmamızda birbirinden kaliteli ve çeşitli çok az kullanılmış mobilyalar stoklarımızda alıcılarını beklemektedir. Veya siz evinizdeki mobilyanızı satmayı düşünüyor ve fiyat almak istiyorsanız mobilyanızın resmini çekip bize mail ile gönderebilir, fiyat alabilirsiniz eğer fiyatta anlaşırsak adresinizi alıp evinize gelerek mobilyanızı nakit ve peşin ödeme ile alalım.

ikinci el alım satım

Evimizde olmazsa olmazımız tabiki de beyaz eşyalarımız dır. Firmamızda az enerji tüketen marka bakımından çeşitli birçok ikinci el beyaz eşya bulabilirsiniz üstelik çok uygun fiyatlara.eğer siz bize beyaz eşyanızı satmayı düşünüyorsanız bizi aramanız yeterli ikinci el beyaz eşyanızı değerinde fazla fiyat kırmadan satın alıyoruz yada ikinci el beyaz eşya takası da yapabilirsiniz elinizdeki beyaz eşyanızı bize getirin değerinde farklı bir ikinci el beyaz eşya da alabilirsiniz

ikinci_el_esya_001

 

Alım ve satımını yaptığımız ikinci el eşya çeşitlerimizden örnekler aşağıdaki gibidir:

Koltuk Takımları

Masa

Sandalye

Antika

Buz Dolabı

Çamaşır Makinesi

LED veya LCD Televizyonlar

Ütü Makineleri

Dikiş Makineleri

Diğer ikinci el eşya talepleriniz için bizimle BURADAN iletişime geçebilir, isterseniz BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 Anasayfasına dönüş yapabilirsiniz.

Firmamızın düzenli aralıklarla sizlere sunduğu fırsat ürünlerini takip edin. İhtiyacınız olan ürünleri BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54 kalitesi ile çok uygun fiyatlara temin edin.

 

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@barisspot.com

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@barisspot.com