Lara 2.El Eşya Alanlar

Lara 2.el eşya alanlar

Avcılar,İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Sanayi ve ticaret,ilçenin gelişmiş unsurlarından birtanesidir.

Bu nedenle  çalışan nüfusuda fazladır.Sanayi ve ticaretin gelişmesi sebebiyle insanların ekonomik ihtiyaçlarıda önem taşımaktadır .Lara 2.el eşya alanlar ve satanlar arasında yer alan firmamızgerek ticaret gerekse insanların özel yaşamına hitap etmektedir.

İş hayatınızda biraz değişiklik mi istiyorsunuz ? Yada evinizde ufak değişiklikler yaparak uygun bi bütçeyle eşya mı sahip olmak istiyorsunuz ?  İşte bütün bu cevaplarınıza hizmet etmek için burdayız.Günün büyük bi kısmını evinizde yada işyerinizde geçiriyorsunuz,ortama biraz ışık biraz enerji katmayı istersiniz öyle değil mi ? Bunu farklı tasarımlardan oluşan eşyalarla oluşturabilirsiniz.Yada geçmişi çok eski tarihlere dayanan özel antika eşyalara sahip olarak yapabilirsiniz.

Kısacası kişinin tarzına ve zevkine yönelik her yaş gruptaki insanların bulabileceği tüm ev ,bahçe,mobilya,büro,beyaz eşya,Antalya'da İkinci el Elektronik Ürünler,cafe restaurant ürünleri,antika ,bilgisayar teknolojik ürünlere bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.Ayrıca aldığınız bir eşyada teknik bi problemle karşılaşırsanız satış sonrası müşteri memnuniyeti de sağlamaktayız,Çünkü kurumsal bir firma olarak hizmetimiz sadece satışla sınırlı kalmamakla birlikte satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için önemlidir.Elden çıkarmak istediğiniz yada değerlendirip maddi bir kazanç elde etmek istediğiniz eşyayı ücretsiz olarak firma personeli görür ve fiyat değerlendirmesi yapar,herhangi bi teknik problem olmadığı sürece firmamız ürününüzü güvence altında tutup,diğer müşterilere sunumunu yapar.Detaylı bilgi için     Sizlere İkinci el Spot Dünyası anasayfasından diğer hizmet ve ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

 

Lara 2.el eşya

 

 

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@barisspot.com

BARIŞ SPOT 0543 779 36 57 ANTALYA DA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR YENİ EŞYA TAKASI YAPANLAR 0242 241 07 54

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@barisspot.com